Mapa strony | Język: Polski (Polish)
Teraz jesteś na podstronie » Kontakt  

KanRo Ltd Sp. z o.o.
ul. Szosa Knyszyńska 89
15-690 Białystok/Fasty

GPS:  N 53 10.429  E 23 02.058

Tel.: (85) 749 51 55
Fax: +48 (85) 653 77 94
e-mail: kanro@kanro.pl

Handel: (85) 671 18 88
Księgowość: (85) 671 18 90
Serwis maszyn: (85) 671 19 40
Awarie kanalizacji: (85) 749 51 57

Dane firmy:

KRS 0000120989 
Sąd Rejonowy w Białymstoku XII Wydział Gospodarczy KRS

NIP 542-020-11-04

REGON 050507906

Nr konta
27 8099 0004 0013 4082 2000 0010
Podlasko-Mazurski Bank Spółdzielczy
w Zabłudowie Oddział w Białymstoku
ul. Gen. Wł. Andersa 5
15-124 Białystok

Powiększ mapę

Kontakt

Dział Handlowy: telefon: e-mail:
Adam Żelażewski – Dyrektor Działu Handlu
606 414 241 a.zelazewski@kanro.pl
Andrzej Bartoszuk – Kierownik Działu Handlowego
(woj. podlaskie, mazowieckie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, łódzkie)
608 589 728
a.bartoszuk@kanro.pl
Tadeusz Dzienisowicz - Specjalista ds. handlowych
(woj. pomorskie, śląskie, małopolskie, podkarpackie, opolskie)
608 372 323
t.dzienisowicz@kanro.pl
Piotr Korolczuk - Specjalista ds. handlowych
(woj. warmińsko-mazurskie, zachodniopomorskie, wielkopolskie, świętokrzyskie, dolnośląskie, lubuskie)
602 504 048
p.korolczuk@kanro.pl

Usługi Kanalizacyjne: telefon: e-mail:
AWARIE KANALIZACJI - zgłoszenia (85) 749 51 57
Karolina Rabiczko - kierownik działu 668 034 530 k.rabiczko@kanro.pl
Eugeniusz Ignaciuk - kier. sekcji ds. sprzedaży usług 606 457 171 e.ignaciuk@kanro.pl
Mirosław Lewczuk - mistrz brygady
660 438 334
m.lewczuk@kanro.pl

Serwis Maszyn i Urządzeń: telefon: e-mail:
SERWIS MASZYN I URZĄDZEŃ - zgłoszenia (85) 671 19 40 serwis@kanro.pl
Jarosław Kotowski - kierownik działu, specjalista ds. KAISER 662 037 703
j.kotowski@kanro.pl
Tomasz Kulbicki - Specjalista ds. Serwisu
604 956 953 t.kulbicki@kanro.pl
Marek Oświęcimski – Mistrz Serwisu
608 499 456

Adam Żelażewski – Dyrektor Działu Serwisu
606 414 241 a.zelazewski@kanro.pl

Dział Kontaktów z Zagranicą

telefon: e-mail:
Tomasz Janke – Dyrektor Działu Kontaktów z Zagranicą 602 396 265 t.janke@kanro.pl
Andrzej Kuryłowicz 602 500 588 a.kurylowicz@kanro.pl

Koparki Ssące RSP

telefon: e-mail:
Tomasz Janke – Dyrektor Działu Kontaktów z Zagranicą 602 396 265 t.janke@kanro.pl
Andrzej Kuryłowicz 602 500 588 a.kurylowicz@kanro.pl
Dział Produkcji: telefon: e-mail:
Wojciech Pogorzelski - kierownik działu 606 535 148 w.pogorzelski@kanro.pl
Adam Waszkiewicz - mistrz produkcji 608 587 568 a.waszkiewicz@kanro.pl


Zaopatrzenie: telefon: e-mail:
Eliasz Sadowski - specjalista ds. zaopatrzenia 696 877 943 zaopatrzenie@kanro.pl
Piotr Matysiuk - zaopatrzeniowiec 698 592 926 zaopatrzenie@kanro.pl


Administracja: telefon: e-mail:
Anna Moroz - specjalista ds. administracyjnych 606 443 457 a.moroz@kanro.pl
Marek Godlewski - spec. ds. administracyjno-gospodarczych
694 417 993
m.godlewski@kanro.pl

Księgowość i Kadry: telefon: e-mail:
Iwona Kropiwnicka- główny księgowy 694 417 992 i.kropiwnicka@kanro.pl
Martyna Pawlukiewicz - księgowa (85) 671 18 90 m.pawlukiewicz@kanro.pl

Rekrutacja: e-mail:
Rekrutacja - CV prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@kanro.pl
Wyślij zapytanie Wygeneruj PDF Wydrukuj tę stronę